Idealny partner

  

Chcę wam opowiedzieć kilka słów o moim ukochanym. Jest piękny na wejrzeniu, bardzo czuły i ambitny, smukły i wysoki, dobrze umięśniony i jakże łagodny. Pewny siebie. Zawsze liczy się z moim zdaniem. Zajmuje wysoką pozycję zawodową a zarazem jest oszczędny i ekonomiczny. Typ zdobywcy –  romantyka, potrafiący milczeć przez długie kwadranse podczas kolacji ze świecami, wpatrując się jednocześnie we mnie z uwielbieniem i oddaniem. Różowy na twarzy niczym niedoświadczony młokos, ale jednocześnie nadzwyczaj sprawny kochanek. Połączenie ognia i wody w jednym.

 

W łóżku lubię dominować a on to wie – usuwa się w cień, kiedy tylko tego pragnę. Doskonale rozumie moje potrzeby i je spełnia. Ale gdy tylko pozwalam mu przejąć bieg wydarzeń prowadzi mnie aż do utarty tchu, do wspólnego szczytu i paroksyzmu słodkiej rozkoszy. Co noc po zakończeniu igraszek zjednoczeni miłością wtulamy się w siebie i śnimy piękne sny. Jego wierność i oddanie daje mi poczucie stabilności, bezpieczeństwa i pewności. Mam wszystko, o czym marzy każda kobieta.

 

   Jak każdy tak i on miewa czasem gorszy dzień i potrafi się zaciąć lub na chwilę ustać podczas naszych gorących zabaw. Wtedy lekko potrząsam jego różową grzywą albo wymieniam mu baterie na nowe. I znów jesteśmy razem. Ja i mój piękny, chiński wibrator.

 

Vector image by VectorStock / tomuato